Dovolená s malými dětmi

Pokud jste stejně jako mnoho malých podniků, jste stále přemýšlel, co dovolená dárky, aby si pro své klienty. Vzhledem k tomu, čas se krátí, zde jsou některé návrhy, které by měly celý proces jednodušší.

Tyto svátky se rychle blíží, a pokud jste stejně jako mnoho, jste stále „přemýšlet“ o tom, co se dostat své klienty. No, čas se krátí, takže zde jsou některé návrhy, které učiní nákupy vánoční dárky pro klienty o něco jednodušší.

Dovolená s malými dětmi

1. Přizpůsobte jej - Klienti jsou ohromeni s darem, který jim říká, co jste vzít čas poznat poté.

Ona je milovníkem vína, nebo ona má oblíbený likér? Zkuste dát pěkný láhev její nejoblíbenější.

Eco-přátelský? Přemýšlejte o tom, výsadbu stromu na její jméno.

Gourmet vařit? Skvělý zástěra a držák hrnec set, nebo libovolný počet pohodě kuchyňských pomůcek nebo gurmán potravin by bylo skvělý dárek!

Sportovní fanoušek? Některé jízdenky bych nějaké body, nebo možná některé sportovní memorabilia z jeho oblíbeného týmu!

Má ráda k jídlu ven? Zkuste dárkovou kartu na své oblíbené restauraci (dovolená s malými dětmi).

Možná, že je to velký na charitu … udělat charitativní dar v jeho jménu. (Poznámka k takto: Ujistěte se, že darovat na charitu na základě preferencí vašeho klienta, nikoliv své vlastní.)

Blázen do kávy? Jak se o mlýnek a velký pytel fazolí?

Důležité je, že osobní dary říci svým klientům nejsou to jen jeden z davu.

Pokud nemáte čas myslet na osobní dárek pro každého klienta(dovolená s malými dětmi), myslím, že jeden dárek, který byste mohli vyrýt se jménem každého klienta. Například, pěkný cestovní budík, nebo mosazný závěs věnec, nebo zvětšovací sklo. Brookstone je jedna z mých nejoblíbenějších míst pro tyto typy dárků.

2. Nezapomeňte na karty – Ujistěte se, že připojit karty nebo dopis s každým darem, osobní klientovi, a podepsané vámi. Také se ujistěte, zabalit dárky hezky. První dojmy započítávají.
3. Vyhněte se „trash a ozdoby“ – Neposílejte typu trinkety věci s vaším logem (dovolená s malými dětmi) na nich. I když může považovat za „branding,“ váš klient bude s největší pravděpodobností hodil ji. Existují výjimky, ale obecně řečeno, vyhnout všemu plast, který je nižší než 10 každý $.

4. Určit koordinátora dárek – Pokud jste opravdu malý podnik, může to být ty. Ale pokud máte zaměstnance, zvažte přiřazení jednu osobu, která by koordinovala všechny dárkové detailů – od nákupu, balení, obchodní dodávat. Klient darování může dostat komplikované a časově náročné, takže se ujistěte, že označené jako „Santa“ je detail orientované a dobře organizovaný. Přiřazení někoho vedle vás mít na starosti zajistí, nemusíte dostat nepozorný z práci při budování vašeho podnikání.

5. Na rozpočet? Přemýšlejte o tom dát vašim klientům dárkové certifikáty pro volný produktu nebo služeb (co prodávat). Pokud jste poradce nebo v podnikové služby, dát jim volnou hodinu svého času, nebo určité procento z jejich další nákup. Máte-li vlastní restauraci, dát jim zdarma večeře pro dva, nebo zdarma dezert nebo předkrm. Být kreativní!

6. Hostitelská svátek party – vyslat velkou výzvu, mají otevřený bar, těžké hors d’oeurves, některé dezerty, a máte hotovo. Vaši klienti dostat na vás lépe poznali, a může třít ramena s vašimi dalšími klienty, kteří budou všichni zpívat své chvály.

Zde jsou některé z mých oblíbených nápadů pro klienta vánoční dárky:

Dárkové koše – Od steaků na vína do gurmánských pochoutek, klienti milují jak se jim, stejně jako vy! Můžete jít on-line, aby si je objednat a nechat si je doručit. Co by mohlo být jednodušší? Existují stovky dárkových košů na výběr, jeden pro každý rozpočet a každý vkus.

Pokud chcete jít více osobní, dát dohromady koš plný s některými ze svých oblíbených věcí.

Knihy nebo předplatné – Už jste četl skvělou motivační knihu v poslední době? Jak se o fikci? Váš klient to bude líbit také. A pokud můžete získat podepsanou kopii, tím líp! Nebo pokud víte, koníčky svých klientů, za což jim dárek předplatné na 12 měsíců do hobby časopisu nebo časopisu. To, co jsem udělal, je koupit kopii aktuálního čísla, zabalit a doručit ji do mého klienta s ručně psané poznámky. Dalo by se také poštou, pokud váš klient žije z města.

Masáž nebo den v lázních – Jeden z mých vůbec nejoblíbenějších dárků byla jednou jsem dostal od mého kreativního oddělení jeden rok. Všichni spojí své peníze, aby mi sehnal den de-zdůraznil masáže a hýčkání v lázních. Vaši klienti budou milovat tuto myšlenku, to mi věřte.

Přináší přemýšlivý dárek pro vaše klienty v průběhu prázdnin jde dlouhou cestu směrem nechat jim vědět, jak moc si vážíme jejich podnikání.